НазивДејност% на попустГрад
Zepter InternationalКомпанија која произведува, дистрибуира и продава ексклузивни, висококвалитетни и технолошки напредни производи наменети за подобрување на здравјето и квалитетот на животот, како и заштеда на пари и време.10% - 30% за готовински плаќања
Можност за плаќање на рати без камата
Скопје,
02-3118-663
Дебар Маало
ул.Дебарца бр.43
АРТ - Ексклузив Продавница за кожна галантерија 20% на целокупниот асортиман ГТЦ- Златарска улица
Синерџи Фитнес и Спа Фитнес и Спа ЦентарПопуст на тримесечни членарини ул.Владимир Комаров (кај ПИОМ)
Наде - 075 376 835
Hummel - Vardar FanshopПродавница за спортска опрема 30% Спортска сала Јане Сандански Скопје
Фитнес ПалестраФитнес Центар30% + Дополнителни поволностиСкопје - East Gate
072860860
Кафе Централ Перк Кафетерија10%Скопје
Спасе 072-261-171
Доминос ПицаПица ресторан20% Код за попуст:
BUSINESS20
Оптика ВизусРамки, стакла и контактни леќи10%-20%
Бесплатен преглед
Скопје - Лиле
070-344-297
Supernova, house of books and games Книжара 10% Скопје - Александра
078-438-324
Оптика ММОптика10% -25%
Скопје - Даница
077-547-149
Alpeko Продажба на PVC алуминиумски врати , прозори5%Скопје -
Дејан 077-670-696
Aмигос-Мексикански ресторанУгоститителски услуги10%Скопје -
071-230-315
B - WatchЧасовници и накит 15%Скопје -
Владо 078-398-853
Bonatti Lingerie & undreware shop 15%Скопје
071-226-525
Beauty Academy Салон за убавина 20%Скопје,
070-245-418
GoHost.mkРегистрација на домени 15%Скопје - 078361198
La TerazzaУгосителски услуги20%Скопје -Маријан
071-211-208
MyconturiОргански додатоци во исхрана 10%Скопје
Невенка 070-204-301
Space Burger Во центарот на градот, вкусни и шарени бургери. Еден поинаков вкус, еден поинаков бургер 10% (без достава) Скопје
Верче 071-386-334
TrivexОптикаод 10% до 20%Ѓорѓи - 070-350-025
Буњаковец
VSK Груп ДОО СкопјеПродажба на акумулатори, уље ,фарови и други делови за возила20% на вратен стар аколуматор, 15% на уље Скопје- контакт 070-365-203
АМГ - Глобал Продажба на моторни масла и филтри за сите типови на возила 20%Иво и Христијан
02-2700-967
02-2700-968
АрмариумПродажба на кошули
https://www.kosula.mk/
15%Дебар маало
Елена
070-659-211
Боттега Дел Густо
Bottega Del Gusto
Прехранбена дејност
- Italian food
10%Скопје,
075-317-267
Д СпортСпортска Опрема20%Цела Македонија
ДецималаКниговоствено Бироод 10% до 20% Скопје - контакт 078-313-713
Двор Ресторан Угостителски услуги10% (за плаќање во готово)Капиштец
078-430-330 (Трале)
Друштво за услуги Ин и АутПреводи и курсеви за странски јазици 30%Скопје
075-365-586
Европа гумиСалон за гумиод 10% до 30%Скопје
075-410-119

https://evropagumi.com.mk/
Евро Дент Тетово стоматолошка ординација од 5% до 15%Тетово
ЕТЦ ТравелТуристичка агенција 8% попуст на редовните цени за аранжманитеСкопје
Дарко
070-227-084
Енерго Солар ДООЕЛ Тетово Продажба и изведба на соларни системи и изведба на парно грење и системи за грењеод 5% до 10%Тетово
078-224-552
КинезикаЦентар за физикална и кинезитерапија20%Скопје -Александар
076-421-797
Крусел Бела техника и апарати за домаќинствоод 15% до 20% Во заисност од брендот на производотСкопје,
070-231-278
Лајф Стајал Бјути Салон СкопјеСалон за убавина 20%Скопје -
ЛогомотиваДруштво за логопедски услуги 10%Скопје,
071-320-547
070-256-102
Магнус Фит Магнус центар10%Скопје - 072-222-222
Македонија Експорт Консалтингtip of the week 10%Скопје - Калин
070-222-062
Малешевски МеракУгоститителски услуги10%Скопје
076-745-414
Мелем од вкусовиЗдрава храна10%Скопје - Андријана
075-285-226
https://www.facebook.com/100063581892003/menu/
Мериот Спа и Фитнес15%Скопје - Ања
070-295-873
Микс аеробик и фитнесКлуб за рекреативни групни активности300 ден помалку од редовна ЧланаринаСкопје
078-441-235
Лазар Иванов
МО& A Loli Shоes Продажба на обувки15%02-3231-854
Ноа Турс ДООЕЛ СкопјеТуристичка агенцијаод 10% до 20%Скопје
Владимир 077-993-903
Оптика ОкулистаОптика15% на редовна цена, 5% на намалени цени и промоции до 30%.Скопје - Рамстор
02-3083-248
ПЗУ Протетика ПетковиПриватна здравствена установа20%Скопје-
075-276-882
ПЗУ Тиреодијагностика Приватна здравствена установа10%Скопје,
071-331-286
ПЗУ Генеа Лабараторија Дијагностичка лабараторија15%Скопје,
078-262-220
ПИРОТЕХНИКА АС-КомерцИзведба на огномети10%Скопје-Гостивар контакт 075/070 251-025
Полео СпортСпортска опрема и исхрана 5% Попустите не се пресметуваат на производи кои веќе се намалени или на акција Скопје,
078-431-194
Поликлиника Дента ЕсПриватна здравствена установа-10% за сите стоматолошки интервенции

-15% естетски интервенции, филери, ботокс
Скопје,
Стефан
02-2774-918
Про-Цит ДОО Скопје Сервисирање на возила и продажба на Авто делови10% на работна рака за монтажа
15% на купени резервни делови
Скопје
070-277-057
Ресторант Еквилибриум Угостителски услуги20%Скопје -Аеродром
Елена - 075-319-256
Систина ОфтомологијаПриватна здравствена установа15% на дијагностички прегледи и семејни пакетиСкопје
Сноозе Кафе
Аеродром
Кафе Бар20% на целото мени и дополнителни поволности за организација на прослави и евенти Скопје,
Илија 070-388-666
Сити Оптик ДОО Скопје Оптикаод 10% до 20%Скопје, Тц Беверли Хилс
078-243-955
Студио ЕНЕРГИСтудио за масажи и козметика20% на ите услуги, за 10 услуги 30%Скопје -
070-791-243
Фото БимбоФото студио за венчавки и настани20%Скопје
Бимбо 070-233-599
Хемиско Чистење ГоранЧистење станови, фотељи , теписи 5%-10%Горан Скопје 070-338-008
Зиаја Козметика Високо квалитетни производи на природна база за нега на лице, коса и тело20%ГТЦ,
ТЦ Бисер и Лептокарија.
http://www.e-ziaja.mk/
Шартекс-МПродажба на теписони 10%Скопје
Мирослав 071-247-144
Vacu Active SkopjeИновативен начин на вежбање за жени15%Скопје
Александар 071-323-202
GreeNet Cafe-barКафе бар10%Скопје, наспорти Цветен пазар
Оливер - 070-233-103
Огнен - 071-558-833